Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Přijďte si zahrát

Volejbal Mlázovice zve srdečně všechny zájemce o tento krásný sport, k návštěvě našich sportovišť (tělocvična nebo antukové hřiště u koupaliště) a aktivnímu zapojení do hry. Nejsme uzavřený profesionální oddíl, který se žene pouze za tabulkovými výsledky, ale především jsme normální lidi, kteří si rádi zahrají, pobaví se a rádi mezi sebe přijmou všehny ostatní, které volejbal baví a chtěli by si ho zahrát. Nezáleží, jestli jste ho nikdy nehráli nebo je to už dávno. Stejně tak máme místo i pro zkušené hráče.

Všichni, kteří by se chtěli zapojit do našeho velkého, přátelského a úspěšného týmu, mají možnost každý týden ve středu a v neděli, vždy od 18.00 hodin na výše uvedených sportovištích (pokud je možno hrát venku, hraje se antuce, v případě nepřízně počasí či v zimě, hrajeme v hale). Doposud docházka do oddílu a účast v okresním přeboru a na turnajích, včetně dopravy, nestojí členy ani korunu. Uvidíme, jak dlouho to ještě bude udržitelné.

Přijďte si s námi zahrát, těšíme se na Vás!