Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Přijďte si zahrát

Volejbal Mlázovice zve srdečně všechny zájemce o tento krásný sport, k návštěvě našich sportovišť (tělocvična nebo antukové hřiště u koupaliště) a aktivnímu zapojení do hry. Nejsme uzavřený profesionální oddíl, který se žene pouze za tabulkovými výsledky, ale především jsme normální lidi, kteří si rádi zahrají, pobaví se a rádi mezi sebe přijmou všehny ostatní, které volejbal baví a chtěli by si ho zahrát. Nezáleží, jestli jste ho nikdy nehráli nebo je to už dávno. Stejně tak máme místo i pro zkušené hráče.

Všichni, kteří by se chtěli zapojit do našeho velkého, přátelského a úspěšného týmu, mají možnost každý týden ve středu a v neděli, vždy od 18.00 hodin na výše uvedených sportovištích (pokud je možno hrát venku, hraje se antuce, v případě nepřízně počasí či v zimě, hrajeme v hale). Doposud docházka do oddílu a účast v okresním přeboru a na turnajích, včetně dopravy, nestojí členy ani korunu. Uvidíme, jak dlouho to ještě bude udržitelné.

Přijďte si s námi zahrát, těšíme se na Vás!