Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mateřská škola - Základní informace

Mateřská škola Mlázovice se nachází v Královéhradeckém kraji, v menším městečku Mlázovice. Naleznete nás mezi Jičínem a Hořicemi, v klidném prostředí obklopeném lesy a přírodou. Zřizovatelem školy je městys Mlázovice.

Naše Mateřská škola patří mezi malá vzdělávací zařízení s jednou třídou. Její kapacita je 25 dětí na třídu. Jde o věkově smíšenou třídu ( děti od 2 - 7 let ). Právě velikost školky nabízí prostor pro individuální přístup, vytváří velmi příjemné prostředí ze strany pedagoga. Výhodou je i smíšené oddělení, kde se děti učí pomáhat mladším dětem a mají možnost být se svým sourozencem. Děti obklopuje příjemný barevně laděný interiér a pěkné hračky, které se průběžně doplňují za nové. Součástí areálu je vlastní zahrada s herními prvky pro děti. Dále využíváme pobytu venku v okolní přírodě jako jsou lesy, louky..., pořádáme pěší výlety. Využíváme také autobusové výlety a exkurze. Každoročně se mohou děti těšit na akce jako plavecký kurz, hudební a divadelní představení, karneval, mikulášskou nadílku v MŠ, besídky a spousty dalších akcí a projektů.


CENA DENNÍHO STRAVNÉHO, KTERÉ ZAHRNUJE OBĚD A DVĚ SVAČINY, ČINNÍ 46 Kč
DĚTI S ODKLADEM ŠKOLNÍ DOCHÁZKY 48 Kč

MĚSÍČNÍ ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ ČINÍ 400 Kč


Provozní doba mateřské školy je v pracovních dnech od 6.30h do 15.30h.


Vzdělávání

Mateřská škola pracuje na základě svého Školního vzdělávacího programu, který si vytvořila v souladu s Rámcově vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání. Tento program je dokument veřejný, rodiče ho mají k dispozici k nahlédnutí v budově Mateřské školy na přístupném místě.

Právě dobrá spolupráce a komunikace školy s rodiči je základem pro šťastné dítě v mateřské škole.


Pokud máte zájem o mateřskou školu, informujte se u řšeditelky školy ohledně možností přijetí a případné návštěvy zařízení.

 

KONTAKT:
Mateřská škola, Mlázovice
IČ: 71005510
Novopacká 2
507 58 Mlázovice
Telefon: 493 697 216
E-mail: skolka@mlazovice.cz

 

 

Fotogalerie