Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mateřská škola - Základní informace

Mateřská škola Mlázovice se nachází v Královéhradeckém kraji, v menším městečku Mlázovice. Naleznete nás mezi Jičínem a Hořicemi, v klidném prostředí obklopeném lesy a přírodou. Zřizovatelem školy je městys Mlázovice.

Naše mateřská škola patří mezi malá vzdělávací zařízení s jednou třídou. Její kapacita je 25 dětí na třídu. Jde o věkově smíšenou třídu ( děti od 2 - 7 let ). Právě velikost školky nabízí prostor pro individuální přístup, vytváří velmi příjemné prostředí ze strany pedagoga. Výhodou je i smíšené oddělení, kde se děti učí pomáhat mladším dětem a mají možnost být se svým sourozencem. Děti obklopuje příjemný barevně laděný interiér a pěkné hračky, které se průběžně doplňují za nové. Součástí areálu je vlastní zahrada s herními prvky pro děti. Dále využíváme pobytu venku v okolní přírodě jako jsou lesy, louky..., pořádáme pěší výlety. Využíváme také autobusové výlety a exkurze. Každoročně se mohou děti těšit na akce jako plavecký kurz, hudební a divadelní představení, karneval, mikulášskou nadílku v MŠ, besídky a spousty dalších akcí a projektů.


CENA DENNÍHO STRAVNÉHO, KTERÉ ZAHRNUJE OBĚD A DVĚ SVAČINY, ČINNÍ 62 Kč

MĚSÍČNÍ ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ ČINÍ 400 Kč


Provozní doba mateřské školy je v pracovních dnech od 6.30h do 15.30h.


Vzdělávání

Mateřská škola pracuje na základě svého Školního vzdělávacího programu, který si vytvořila v souladu s Rámcově vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání. Tento program je dokument veřejný, rodiče ho mají k dispozici k nahlédnutí v budově mateřské školy na přístupném místě.

Právě dobrá spolupráce a komunikace školy s rodiči je základem pro šťastné dítě v mateřské škole.


Pokud máte zájem o mateřskou školu, informujte se u ředitelky školy ohledně možností přijetí a případné návštěvy zařízení.

 

KONTAKT:
Mateřská škola, Mlázovice
IČ: 71005510
Novopacká 2
507 58 Mlázovice
Telefon: 493 697 216
E-mail: skolka@mlazovice.cz

 

 

Fotogalerie