Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Líbí se Vám nové dětské hřiště u koupaliště?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Krizové řízení


POSLEDNÍ AKTUALIZACE: 28.6.2021 9.30h

 

COVID - 19

Vzhledem k epidemiologické situaci, v souvislosti s onemocněním COVID-19, je vydáno několik opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, která regulují řadu činností. Shrnujeme výčet hlavních omezení týkajících se života v Mlázovicích:


Nošení respirátorů a roušek
Stále je povinné ve všech veřejných budovách (obchod, pošta, restaurace, obecní úřad,  zdravotní středisko, apod.) a ve veřejné dopravě, nosit respirátor min. FFP2/KN95 nebo nanoroušku. 


Očkování

Obecní úřad v Mlázovicích nabízí občanům pomoc při registraci na oškování proti COVID-19. Nabídka platí především pro seniory, kteřé nemají na blízku svoji rodinu. Na telefonu 725 081 058 poskytneme aktuální informace k očkování, v případě zájmu seniora zaregistrujeme do vakcináčního centra v Jičíně.


Zároveň opět apelujeme na občany i násvtěvníky městečka, aby byli maximálně ohleduplní vůči svému okolí a v případě podezření na infekční choroby se izolovali a nestýkali se s okolím.