Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Mělo by městečko aktivněji řešit stav rozpadající zdi kolem kostela?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 6

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Kalendář akcí

Restaurace Radnice si dovoluje pozvat milovníky vína i všechny ostatní, kteří se chtějí o tomto nápoji něco dozvědět, k řízené degustaci vína, kterou povede pracovník vinařství Štěpán Maňák ze Žádovic. Restaurace Radnice ochutnávku doprovodí speciálním občerstvením. Hosté budou mít možnost ochutnat jedinečnou kolekci jednoho z nejlepších evropských vinařství a dozvědět se zajímavé informace o vínu a vinohradnictví. K prezentaci bude připraven soubor cca 10 odrůd vín (bílé, červené, rosé, Terroir, Pozdní sběr, Výběr z hroznů, Výběr z bobulí, krášlené na kvasnicích, zrálo v sudu, zrálo betonu, cuvee, oceněné na soutěžích, atd...). Tato jedinečná akce se uskuteční v pátek 24. ledna 2020, v jídelně Radnice, od 17.00h. Vzhledem k velkému zájmu nutná předchozí rezervace.

Obecní restaurace Radnice Vás zve na jedinečné domácí vepřové hody, které se uskuteční od pátku 14.2.2020 do neděle 16.2.2020. Těšit se můžete na zabíjačkový guláš, prejt, jitrnice, jelítka, kroupy, tlačenku, zabíjačkovou polévku a další dobroty. Zabíjačka bude připravena přímo v restauraci (žádné nakoupené produkty) vyhlášeným řezníkem. Produkty lze konzumovat přímo v restauraci nebo si je odnést domů. Pro nákup "přes ulici" doporučujeme předchozí rezervaci.

plakat-8636.jpg
21. 02.

Hasičský ples

SDH Mlázovice Vás zve na hasičský ples, který se uskuteční v pátek 21. února 2020, od 20.00h, na sále mlázovické Radnice. K tanci a poslechu hraje jilemnická kapela "Alibi Rock".

Pořadatelé zvou děti i jejich rodiče na dětský maškarní bál, který se uskuteční v sobotu 7. března 2020, od 14.00h na sále Radnice. Pro děti bude připravena řada her, soutěží a dětská diskotéka.

Zveme Vás na divadelní představení "Z pohádky do pohádky", které sehraje miletínský soubor Erben, v sobotu 4. dubna 2020, od 17.00h, na sále Radnice v Mlázovicích. Vstup zdarma. Obsah představení: Pohádky o Budulínkovi a Dvanáct měsíčků jistě každý zná. Zdeněk Svěrák je zbásnil a Karel Uhlíř zhudebnil a tak těmto pohádkám dali název Operky. Toto dílo se následně rozšířilo a upravilo. Přidalo se veršované slovo a melodie. Čeká na Vás bohatá a konkrétní scéna, která zcela uspokojí a pobaví každého diváka.