Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


E-mail Mlázovice pro uživatele

Všem registrovaným uživatelům nabízíme možnost ZDARMA využívat vlastní e-mail v doméně mlazovice.cz. E-mailové schránky jsou poskytovány po neomezenou dobu (popř. po dobu funkčnosti tohoto webu). K vytvoření e-mailu postačuje e-mailová nebo telefonická žádost. Podmínkou je předchozí registrace na stránkách www.mlazovice.cz a určitý vztah k Mlázovicím (např. trvalý pobyt, místo narození, přátelé obce apod.). Na základě žádosti Vám bude vytvořena e-mailová schránka ve formátu jmeno.prijmeni@mlazovice.cz nebo nazevfirmy@mlazovice.cz případně jiná, po dohodě s administrátorem.

Přihlášení k e-mailu přes www rozhraní

Nastavení poštovního klienta

Výběr pošty pomocí MS Outlook Express:

  1. V nabídce Tools (Nástroje) vyberte možnost Accounts (Účty).
  2. Vyberte možnosta Add (Přidat) a Mail.
  3. Zadejte své jméno a vyberte Next (Další).
  4. Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte Next (Další).
  5. Jako incoming server vyberte POP3 (případně IMAP), do kolonky Incoming mail (příchozí pošta) zadejte mail.superhosting.cz, do Outgoing mail (odchozí pošta) zadejte údaj o SMTP dle pravidel poskytovatele Vašeho internetového připojení a vyberte Next (Další).
  6. Do kolonky Account name (Název účtu) zadejte váš login ve tvaru: schránka@vašedomena.cz. Dále vyplňte heslo (Password), které vám bylo přiděleno. Klikněte na tlačítko Next (Další).
  7. Vyberte Finish (Dokončit). Nyní můžete ke správě své pošty využívat svého mailového klienta.

Doporučení

Chraňte svou schánku před spamem a viry. Nikde v diskuzích zbytečně neuvádějte svůj e-mail a pokud ano - tak pouze ve tvaru schranka(zavinac)mlazovice.cz. Spamoví roboti takto napsaný e-mail nedokážou rozpoznat jelikož nenaleznou znak @ a vaše schránka tak bude uchráněna od nežádoucích e-mailů. K ochraně tímto způsobem přešly i komentáře na našich stránkách!!!