Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Místní a časová dostupnost služby

  • Adresa zařízení: Náměstí 43, 507 58 Mlázovice
  • Zařízení se nachází v centru městyse Mlázovice, na náměstí, tvoří ho komplex budov a jeho ubytovací části jsou umístěné v klidném prostoru ve dvoře a zahradě.
  • Zařízení je svým umístěním vhodné pro občany, kteří pochází z vesnického prostředí a nebo kterým takovéto prostředí vyhovuje.
  • V zařízení je nepřetržitý provoz na úseku přímé obslužné péče. Provoz prádelny, kanceláře, sociální pracovnice a údržby fungují pouze v pracovní dny v rozmezí od 6.00 do cca – 15.30 hodin. Provoz kuchyně má pracovní dobu od 6.00 do 14.30 až 19. 00 hod., vč. soboty, neděle, svátků.
  • Denní režim začíná v 6.30 hod, doba nočního klidu je 22.00 – 6.00 hod.
  • Návštěvní doba není omezena, ale vzhledem k dennímu režimu je vhodná doba na návštěvy od 8.00 do 20.00 hodin.
  • Areál Domova důchodců se zamyká ve 20.30 hodin a odemyká v 5.45 hodin.

Dopravní dostupnost

Autobus: do Mlázovice zajíždí autobus, autobusem je možné cestovat z Mlázovice bez přesedání do Lázní Bělohradu, Jičína, Hořic v Podkrkonoší, Prahy, s přesedáním do Nové Paky, Hradce Králové

Vlak: Nejbližší vlaková zastávka je v obci Šárovcova Lhota, cca 3 km.

Osobní automobil: Obec Mlázovice se nachází mezi městy Jičín, Nová Paka a Hořice v Podkrkonoší. Města jsou vzdálená cca 15 km. Ze směru Jičín – Hradec Králové je v obci Konechlumí odbočka do Mlázovic, ze směru od Nové Paky – Jičín se v křižovatce Na Špici odbočuje směrem na Lázně Bělohrad a v obci Choteč je odbočka do Mlázovic cca 3 km.