Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Zakončení prázdnin v duchu deštivého léta

29. 08. 2011

Velká nepřízeň počasí doprovázela letošní rozloučení s prázdninami. Provozovatelé koupaliště si připravili pro děti pestrý program s diskotékou.

Poslední prázdninovou sobotu se konalo mlázovické rozloučení s prázdninami na místním koupališti. Ráno sice ještě panovalo velké teplo, odpoledne však akci pro děti kazil vytrvalý déšť. I přesto se na koupaliště dostavil překvapivý počet dětí s rodiči. Připraveny pro ně byly různé hry a soutěže o ceny. Celý program doprovázela diskotéka Jirky Johna, takže se všichni mohli zahřát tancováním. Prázdniny byly zakončeny podobně, jako bylo celé letošní léto. V deštivém stylu. Ale ani to dětem nezkazilo dobrou zábavu.

Večer vystřídali děti jejich rodiče a další dospělí, kteří se na koupališti bavili s taneční hudbou až do ranních hodin.

Městečko tímto děkuje Tereze a Zdeňkovi Fišerovým i všem ostatním, kteří pomohli nejenom tuto, ale i všechny další letošní akce pro děti, připravit.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!