Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Výtvarná dílnička navodila vánoční atmosféru

24. 11. 2014

Děti se svými rodiči strávily příjemné odpoledne a vytvořily krásné vánoční výrobky.

V neděli 23. listopadu 2014 odpoledne, proběhla v jídelně Restaurace Radnice vánoční dílnička pro děti. Již při příchodu nás přivítala vůně jehličí, která navodila správnou vánoční atmosféru. Každý si donesl různé materiály na svůj adventní věneček. Všichni měli také nachystaný plný stůl větviček, šišek, skořápek z ořechů, korálků, mašliček a dalších potřebných maličkostí.

Tavné pistole byly rovněž připraveny a tak se všichni s chutí pustili do práce. Maminky vyráběly adventní věnce na dveře a různé vánoční dekorace. Děti, s velkým zaujetím, trpělivostí a s pomocí babiček, lepily věnečky z přírodnin, omotávaly provázkem stromečky vystřižené z lepenky a zdobily je korálky. Dále malovaly ozdoby vyrobené z PET lahví na obecní stromeček. Přesto, že některé z nás zpočátku s omotáváním věnečků trochu bojovaly, panovala pohodová atmosféra a vznikla spousta krásných výrobků.

Myslím si, že se odpoledne velmi vydařilo a děti odcházely spokojené. Byla na nich vidět radost, že si odnášejí pěkné výrobky. Chtěla bych za všechny moc poděkovat Ivě Vackové, která s nápadem dílničky přišla a měla největší zásluhu na její realizaci. 


Text: Marcela Huťová
Fotogalerie: Veronika Huťová

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!