Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Vysokorychlostní připojení k Internetu

05. 09. 2005

Nová možnost kvalitního a levného připojení k Internetu.

Pokrok nikdo nezastaví a tak i připojení k Internetu prostřednictvím obyčejné telefonní linky, které je pomalé, drahé a nekvalitní, přestalo již dávno vyhovovat nárokům uživatelů počítačů a především nemá kapacitu na přenos dat, které se v současné době využívají. V měststkých aglomeracích je k dispozici několik variant připojení, bohužel v Mlázovicích šlo donedávna využít pouze pomalou pevnou linku nebo mobilní telefon.

1. září 2005 však došlo k výrazné změně. Společnost Jiří Štefan - PC Služby z Lázní Bělohrad, vybudovala na Hotelu Josefa Bekery vysílač a od tohoto data spustila vysokorychlostní bezdrátový Internet s pokrytím celých Mlázovic. Každý, kdo má zájem, může nyní kontaktovat níže uvedenou společnost a do několika dnů si nechat zřídit rychlé připojení u sebe doma.

Pro uživatele, kteří se neorientují v cenách a technologiích uvádím, že se jedná o velmi seriózní nabídku, a to jak cenově, tak parametricky (výborný poměr cena služby/získaný výkon). Informace od prvních uživatelů naznačují jejich velkou spokojenost.

Tato služba není nabízena ani garantována Obecním úřadem Mlázovice ani doménou www.mlazovice.cz.PARAMETRY SLUŽBY

• zřízení připojení (tzn. anténa, kabeláž, konektory, karta do počítače, instalace) - 2.990,- Kč
• měsíční poplatek za využívání služby 366,- Kč
• uživatel může být připojen bez omezení (24 hodin denně)
• měsíční paušál obsahuje balíček 2GB stažených dat (odesílaná nejsou počítána), další data za příplatek
• u tohoto připojení je garantována rychlost 128 kbps, skutečná rychlost je dokonce vyšší
• služba je vybudována na spoji Českých Radiokomunikací (zdroj na Zvičině), stálý dohled techniků 24 hodin, vysoká kapacita

KONTAKT NA ZŘIZOVATELE

Pokud se rozhodnete této nabídky využít, není nic jednoduššího, než se obrátit na společnost Jiří Štefan - PC SLužby, Žižkova 457, 507 58 Lázně Bělohrad na těchto kontaktech:

Telefon (mobil): 608 461 247 nebo e-mail: jstefan@email.cz

Pracovníci této firmy se s Vámi domluví na instalaci a Vám nebude již nic bránit v pohodlném a rychlém brouzdání po informační dálnici třetího tisíciletí.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!