Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 1

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Vydařený mariášový turnaj

04. 02. 2016

Mlázovická hospoda patřila oblíbené karetní hře. Turnaje se zúčastnili hráči z širokého okolí.

Po bezmála čtyřleté přestávce se v Mlázovicích, v sobotu 23. ledna tohoto roku, konal turnaj v křížovém mariáši. V devět hodin se ve výčepu restaurace prezentoval doposud rekordní počet 36 hráčů – z Butovsi, Chaber u Prahy, Chomutic, Chotče, Dymokur, Mladé Boleslavi, Mlázovic, Šárovcovy Lhoty a dalších míst, kteří střídavě hráli na devíti stolech.

Po pěti kolech, trvajících vždy jednu hodinu se čtyřmi přestávkami, byl turnaj zakončen vyhlášením celkového hodnocení. Vítězem se stal přespolní turnajový harcovník Pavel Kalfus, druhé místo obsadil chaberský kamarád Jan Jiroušek, na třetím místě se umístil Libor Hampl, čtvrtý byl Josef Vích z Chotče, pátý Miroslav Etrych, šestý Josef Flégr a sedmý nejlepší z domácích Jaroslav Ramšák. Ve hře se bohužel nedařilo našim sousedům Luboši Holečkovi a Milanu Kubíčkovi, kteří pořadí výsledné listiny zakončili.

Celý turnaj provázela pohoda, dobrá nálada, zdravé soutěžení a poctivá hra. Poděkování za velice zdařilou akci patří nejen všem zúčastněným hráčům, ale především pracovníkům restaurace za výborné občerstvení. Dále všem sponzorům a v neposlední řadě i pořadatelům, kterým se podařilo obnovit tento dříve populární turnaj.

Bohumír Kudlička

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!