Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Vydařené čarodějnice za zbrojnicí

01. 05. 2023

Hasiči s rodiči dětí uspořádali pěknou rozlučku se zimou.

Po loňské čarodějnické premiéře u hasičárny, pod taktovkou SDH Mlázovice a sdružení „Mlázováci dětem“, se letos opět všichni sešli na pořádání Čarodějnic na tomtéž místě. Na poslední dubnový podvečer připravili zajímavý program. Děti plnily celou řadu dovednostních úkolů a jejich doprovod si zatím mohl vychutnávat výborné občerstvení z hasičského stánku.

Hasiči si také připravili názornou ukázku správného hašení rozpáleného oleje na pánvičce, což se může snadno přihodit v každé domácnosti. Instruktáž pokračovala předvedením hašení pomocí hasicího přístroje.

S příchodem soumraku byla na připravenou vatru vynesena pořádná čarodějnice a zanedlouho se již zmítala v ohnivých plamenech. Do nich také přiložily svá březová koštátka přítomné čarodějky. Pekelné představení sledovaly desítky dětí i dospělých, letos v rekordní účasti. Všichni si užili příjemný večer i přívětivé počasí.


Fotogalerie: Blanka Komárková, Mirek Dvořák

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!