Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Vítání občánků opět pod širým nebem

15. 09. 2021

V sobotu 11. září 2021 pořádalo městečko Mlázovice letošní druhé „Vítání občánků“.

Řešení z minulého vítání se osvědčilo, proto představitelé městečka opět využili pergolu v zahradě místního Domova důchodců. Paní ředitelka Eva Lyczkovská s akcí nejenom laskavě souhlasila, ale místo také krásně vyzdobila květinovými vazbami.

Na svou první slavnostní akci byli tentokrát pozváni Lukášek Jirka, Vítek Sehnal, Jakoubek Plančík a Maruška Domínková. Všichni se dostavili v báječně vysmáté náladě a vzali s sebou krom rodičů i spoustu dalších členů rodiny.

Pan místostarosta Aleš Kodydek pronesl dojemnou řeč, rodiče a svědci se zapsali do překrásné pamětní knihy a připili si i s panem starostou Tomášem Komárkem, na zdraví a šťastný život ratolestí. Maminky dostaly kytičku, tatínkové hračku pro dítko. Terezka a Gábinka Čeřovských, Anežka Nováková a Amálka Stránská přednesly rozkošné básničky a pohoupaly nemluvňátka ve vyřezávané kolébce. Pravda je, že vlivem dlouhého odkládání vítání občánků kvůli pandemii covidu, miminka trochu povyrostla a z kolébky spíš utíkala, než by chtěla kolébat.

A když se k tomu přidá ještě krásné, téměř letní počasí, které to dopoledne panovalo, a dobrá nálada všech zúčastněných, připomínala tato akce svou uvolněnou atmosférou takovou malou zahradní slavnost. Krásné vzpomínky pomohou zachovat i fotografie, které pro všechny rodiny pořídila Blanka Komárková.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!