Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Velikonoční dílnička

12. 04. 2023

Šikovné ruce připravily krásné velikonoční výrobky.

Sdružení „Mlázováci dětem“ si již tradičně pro děti a jejich rodiče připravilo Velikonoční dílničku. V neděli 2. dubna 2023 jsme se sešli v jídelně Restaurace Radnice. Pro děti bylo připravené tvoření v podobě zajíčků, kuřátek, omalovánek a dalších. Společně s manželi Šimůnkovými si mohli zájemci uplést krásné pomlázky. Maminky a i někteří tatínkové se vrhli do tvoření velikonočních dekorací. Pod jejich rukami vznikaly krásné věnce, zajíčci, srdíčka a další dekorace do domácností i venkovních prostor. K dispozici měli březové větve, břečťan, proutky z vrby, mašle, vajíčka a další přízdoby.

V letošním roce byl zájem o dílničku nevídaně velký, až nám jídelna málem nestačila. Velice nás zájem těší a doufáme, že i další akce budou stejně vydařené a bude se nás scházet čím dál více.


Text: Lenka Nováková
Foto: Kateřina Šimůnková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!