Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Velikonoční dílnička

09. 04. 2018

V neděli 25. března 2018 připravilo sdružení „Mlázovičtí rodiče dětem", ve spolupráci s Restaurací Radnice, velikonoční tvoření.

Pro rodiče s dětmi byla připravena spousta nápadů na velikonoční dekorace a další náměty si přinesli účastníci s sebou. Největší oblibu si získalo barvení vajíček laky na nehty, u kterého se téměř celou dobu bavila většina dětí. A tak maminky měly čas na výrobu dekorací z vrbového a březového proutí. Pod šikovnýma rukama vznikaly závěsné košíčky, hnízda se senem, věnce na dveře, ale tvořivé maminky vyráběly i zajíce a slepičky ze sena. Fantazii se meze nekladly a tak výrobků byla opravdu spousta.

Nesmím však opomenout na rodinu Šimůnkovu, která nám již tradičně přišla ukázat výrobu pomlázek a těm nejmenším, s radostí a nadšením, pomohli tu jejich vysněnou pomlázku uplést. Spokojeni byli všichni a každý si domů odnášel nádherné výrobky a pomlázky.


Text: Lenka Nováková
Foto: Dagmar Šimůnková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!