Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Vánoční strom městečka rozzářil Náměstí

03. 12. 2012

Vystoupení místní mateřské školy, žáků základní školy z Lázní Bělohradu i ZUŠ Hořice, doprovodilo slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v sobotu 1. prosince 2012.

Začátek posledního měsíce v roce patří slavnostnímu rozsvěcení vánočního stromu městečka na mlázovickém Náměstí. Nejinak tomu bylo i letos. Nejmenší vystupující ze školky si několik týdnů pilně připravovali svůj program a těšili se, až se ukážou svým rodičům a blízkým. Pásmem vánočních melodií a říkanek se rovněž prezentovali mlázovičtí žáci navštěvující Základní školu K.V. Raise v Lázních Bělohradě.

Novinkou bylo vystoupení několika dětských hudebníků ze Základní umělecké školy v Hořicích, kteří v doprovodu svého pana učitele zahráli několik pěkných skladeb. Publiku se také představily Kristýna Frošová a Klaudie Robová, když zahrály několik vánočních koled na své flétničky.

Kulturní vystoupení moderovala Veronika Huťová. Příjemnou atmosféru dotvářelo drobné občerstvení – podávalo se svařené víno a čaj. A pak již přišel okamžik odpočítávání a vánoční stromeček se před zraky všech hostů rozsvítil.

Milé vystoupení mlázovických dětí zpříjemnilo sobotní podvečer a připomnělo, že vánoční svátky již pomalu klepou na dveře.


Fotogalerie: Mirek Dvořák

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!