Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Vánoce bez sněhu, ale se stromečkem

01. 12. 2009

V sobotu 28. listopadu 2009 rozsvítily mlázovické děti vánoční strom na Náměstí. Bohatému doprovodnému programu přihlížely stovky diváků.

Letošní dějství zahájil místní divadelní soubor, který sehrál příběh narození Ježíška. Jako betlémský chlév jim improvizovaně posloužila upravená autobusová zastávka. Svatou rodinu doplňoval živý anděl, který na vše shlížel z její střechy.

Dále převzaly taktovku děti z mlázovické mateřské školky, které za kytarového doprovodu svých učitelek zazpívaly směs nejznámějších vánočních koled. Kromě zpěvu předvedly také hru na doplňkové hudební nástroje. Děti byly velice rády, že mohly předvést své umění na veřejnosti. Rodiče zase pyšně pozorovali své ratolesti, jak jim to jde. Jako poslední vystoupil pěvecký sbor Základní školy v Ostroměři, pod vedením paní učitelky Krejčí.

Poté se již rozzářil vánoční stromeček, který bude navozovat správnou atmosféru až do tří králů. Letošnímu rozsvícení přálo počasí, stejně tak přízeň návštěvníků byla obrovská. Všichni přítomní se mohli na místě i chutně občerstvit a za zvuku vánočních koled se vydat s příjemným pocitem domů.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!