Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Stavění májky

30. 04. 2016

Májka, jako předzvěst veselejších a teplejších dnů, stojí od pátku 29. dubna 2016 na náměstí.

Letos již druhým rokem se rozhodlo sdru-žení „Mlázovičtí rodiče dětem“ ozdobit mlázovické náměstí tradiční Májkou. V pátek 29. dubna 2016 odpoledne se v cent-ru městečka sešli rodiče se svými ratolest-mi, aby připravenou Májku ozdobili a vztyčili. Od roku loňského jsme byli pou-čeni, že krepový papír ač vypadá hezky, nevydrží být krásně barevný dlouho a tak jsme letos na zdobení použili různobarev-né mašle. Dětem se přivazování líbilo. I když smrk lehce píchal, dětičky si práci užily. Když byly pentle přivázány, šikovní a ochotní tatínkové se ujali své části práce, Májku postavili na připravené místo a za-jistili, aby nespadla a neohrožovala ko-lemjdoucí. Ještě na závěr proběhlo jedno společné foto a všichni se těšili z nádherné podívané na mávající pentličky.

Text: Lenka Nováková
Foto: Veronika Huťová

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!