Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Špičkoví hudebníci potěšili mlázovické publikum

12. 08. 2016

Výjimečná událost se odehrála v sobotu 6. srpna 2016 na mlázovickém koupališti. Na improvizovaném pódiu vystoupil přední český kytarista Alda Makovec se svými hosty a jako speciální host večera se představila věhlasná evropská mezzosopranistka Karla Bytnarová.

Širokému obecenstvu se naskytla jedinečná podívaná a především poslech. Vždyť v areálu v Podlesí hráli a zpívali muzikanti, kteří hudebně doprovází největší hvězdy české hudební scény a bez nichž by nejeden známý muzikál neměl zvukový doprovod. Na unikátní večer je do Mlázovic již podruhé pozval populární kytarista Alda Makovec. Jeho vystoupení mají možnost pravidelně vídat diváci koncertních síní v celé Evropě. Společně zde prezentovali velkou část svého širokého repertoáru v několika hudebních žánrech.

Návštěvníci koncertu si přišli také poslechnout jedinečnou operní pěvkyni Karlu Bytnarovou. Ta má k městečku velmi blízký vztah, od malička zde pobývala o prázdninách. A její vystoupení nenechalo nikoho chladným. Na mnoha tvářích se objevily slzičky a emoce zde doslova létaly vzduchem. Jak by ne, vždyť zasloužené ovace sklízí na mnoha mezinárodních scénách.

Povedený koncert, skvělá atmosféra, velká pohoda účinkujících i diváků. Je zřejmé, že se tato kulturní akce perfektně povedla a všichni doufají, že se podobné dostaveníčko pod hvězdami bude zase někdy opakovat.


Fotografie uveřejněny s laskavým svolením jejich autora, známého libereckého fotografa Karla Kašáka.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!