Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Skvělí mlázovičtí rodiče

22. 06. 2011

Ředitel ZŠ Lázně Bělohrad, pan Jaroslav Jirásko, si pochvaluje spolupráci mezi školou a mlázovickými rodiči. Zprostředkováváme jeho zkušenosti a přání.

Na sklonku školního roku, v čase rekapitulací, hodnocení a bilancování, je dobré vzpomenout na hezké a podařené zážitky. Mezi hezké chvíle patří každé setkání s mlázovickými rodiči žáků naší školy. Naprostá většina těchto rodičů jsou milí, komunikativní a spolupracující partneři, kteří otevřeně řeknou, co se jim nelíbí, ale často dokážou také pochválit a práci školy ocenit. I přes dojíždění navštěvují nejen třídní schůzky, ale veškeré mimoškolní akce (Pasování čtenářů, Akademii 2011, projektové dny, vánoční besídky, schůzku pro předškoláky….). Jsou pozitivní, nenadávající a spolupracující. Mlázovičtí, díky vám za to, je milé s vámi spolupracovat..

Přeji vám všem v tomto krásném městečku HEZKÉ A JEŠTĚ HEZČÍ PRÁZDNINY.


Jaroslav Jirásko – ředitel ZŠ Lázně BělohradFotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Tomáš Komárek | 22. 06. 2011 12:47
Naše městečko i jeho zastupitele těší, že mlázovické děti našly v bělohradské škole tak vynikající prostředí pro studium i vstřícný přístup ze strany učitelského sboru. Nadstandardní vztahy mezi školou a rodiči to jenom dokládají. Mlázovice se budou těšit na další příkladnou spolupráci a rozvoj aktivit se Základní školou K.V. Raise v Lázních Bělohradě.