Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Skvělí mlázovičtí rodiče

22. 06. 2011

Ředitel ZŠ Lázně Bělohrad, pan Jaroslav Jirásko, si pochvaluje spolupráci mezi školou a mlázovickými rodiči. Zprostředkováváme jeho zkušenosti a přání.

Na sklonku školního roku, v čase rekapitulací, hodnocení a bilancování, je dobré vzpomenout na hezké a podařené zážitky. Mezi hezké chvíle patří každé setkání s mlázovickými rodiči žáků naší školy. Naprostá většina těchto rodičů jsou milí, komunikativní a spolupracující partneři, kteří otevřeně řeknou, co se jim nelíbí, ale často dokážou také pochválit a práci školy ocenit. I přes dojíždění navštěvují nejen třídní schůzky, ale veškeré mimoškolní akce (Pasování čtenářů, Akademii 2011, projektové dny, vánoční besídky, schůzku pro předškoláky….). Jsou pozitivní, nenadávající a spolupracující. Mlázovičtí, díky vám za to, je milé s vámi spolupracovat..

Přeji vám všem v tomto krásném městečku HEZKÉ A JEŠTĚ HEZČÍ PRÁZDNINY.


Jaroslav Jirásko – ředitel ZŠ Lázně BělohradFotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Tomáš Komárek | 22. 06. 2011 12:47
Naše městečko i jeho zastupitele těší, že mlázovické děti našly v bělohradské škole tak vynikající prostředí pro studium i vstřícný přístup ze strany učitelského sboru. Nadstandardní vztahy mezi školou a rodiči to jenom dokládají. Mlázovice se budou těšit na další příkladnou spolupráci a rozvoj aktivit se Základní školou K.V. Raise v Lázních Bělohradě.