Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Silvestrovský turnaj v šipkách

28. 12. 2006

Restaurace Radnice uspořádala ve čtvrtek 28. prosince 2006 premiéru silvestrovského turnaje v šipkách. První ročník se vydařil, všech 16 účastníků i diváci byli spokojeni.

Týden mezi vánočními svátky a Silvestrem většinou bývá ve znamení dovolených. Proto tento termín využila i Restaurace Radnice v Mlázovicích a uspořádala první ročník šipkového turnaje, ve čtvrtek 28. prosince 2006. Hrát se začalo v 15 hodin odpoledne a šestnáct přihlášených účastníků se pustilo do boje vyřazovacím systémem. Pravidla, na která dohlížel hrající vrchní rozhodčí turnaje Václav Vojtěch stanovila, že se hrálo systémem 301 se zakončením DOUBLE. Po více než pěti hodinách mohutných soubojů, byli známi vítězové.

Soutěžní klání vyhrál Stanislav Hloušek, na druhém místě skončil Václav Vojtěch a třetí byl Jiří Jirutka. Tito vítězové obdrželi trofejní poháry, všichni ostatní účastníci dostali oficiální triko obce Mlázovice, které věnoval Obecní úřad.

 

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!