Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 1

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Rozsvícený stromeček ohlásil blížící se Vánoce

30. 11. 2013

Vystoupení dětí z MŠ Mlázovice a ZŠ Lázně Bělohrad zpestřilo rozsvěcení vánočního stromu na mlázovickém náměstí.

Nejkrásnější svátky v roce již pomalu klepou na dveře, proto bylo na poslední listopadovou sobotu připraveno slavnostní rozsvěcení vánočního stromu městečka, které se pomalu stává milou předvánoční tradicí.

Na náměstí se přišlo v podvečer podívat několik desítek občanů. Naštěstí se umoudřilo počasí a krátce před zahájením přestalo pršet. Diváci mohli nerušeně shlédnout roztomilé vystoupení nejmenších z místní mateřské školky, pod vedením obou paní učitelek. I když mnohé děti chodí do školky jen pár týdnů, všechny své vystoupení zvládly na jedničku.

Dále patřilo improvizované pódium čertíkům a andělům v podání žáků ZŠ K.V. Raise z Lázní Bělohradu. Nejprve je doprovázela paní učitelka na kytaru, poté na elektrické varhany. Děti zpívaly vánoční koledy a recitovaly. Po vystoupení si všechny odnesly nějakou tu sladkost.

Celý program zakončila Kristýnka Frošová a Klárka Černá sólovou hrou na flétničky. A poté již přišel toužebně očekávaný okamžik. Všichni, společně s Renátou Kubíčkovou, která celý program moderovala, odpočítali rozsvícení vánočního smrčku.

Příjemnou předvánoční atmosféru dotvořila vůně svařeného vína, jenž bylo k dispozici jako malá pozornost. Letos poprvé mohli také návštěvníci ochutnat dobroty, které si pro ně připravili ve svém stánku mlázovičtí hasiči.

 
Fotogalerie: Veronika Huťová

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!