Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Rozsvícen vánoční strom na náměstí

02. 12. 2007

V sobotu 1. prosince 2007 byl slavnostně rozsvícen vánoční strom na našem náměstí. Akci doprovázel zajímavý kulturní program.

V sobotu 1. prosince jsme slavnostně rozsvítili vánoční strom na mlázovickém náměstí. Touto cestou bych chtěla poděkovat všem, kteří mi pomohli s organizací a občerstvením (Jiří Kutnar ml., Martin Vágenknecht, Libor Šimůnek, Josef Bekera, Katka Viková, Veronika Huťová, František Dvořák, Drahuška Hlavatá, Lenka Hynčicová a Miloš Pour). Předvánoční atmosféru navodili žáci ze základní školy z Lázní Bělohrad. Pod vedením paní učitelky Vernerové a pana učitele Jiráska, zahrály a zazpívaly děti třetí a páté třídy vánoční písně a koledy. Zazněly i housle, flétny a kytara. V neposlední řadě patří dík vám všem, kteří jste i tak v nepříznivém počasí na náměstí přišli, náměstí bylo překvapivě zaplněné. Vše je jednou porpvé a tak i takto akce nebyla bez chyb. Doufám, že příště se nám podaří náměstí i ozvučit. Díky vám všem.

Zdenka Rechcíglová


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!