Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Rozloučení s prázdninami v doprovodu hasičů

09. 09. 2012

Poslední prázdninová sobota patřila na mlázovickém koupališti zábavnému odpoledni pro malé i velké. Během akce předvedli hasiči nově zrekonstruovanou stříkačku DS-16.

I když psal kalendář již 1. září 2012, stále ještě probíhaly hlavní letní prázdniny. Letošní přinesly, po dlouhé době, dětem mnoho sluníčka a pěkného počasí. Předpověď sice slibovala jeho výrazné zhoršení, nakonec rozloučení proběhlo podle plánu.

Celé odpoledne zahájili mlázovičtí hasiči, kteří předvedli v chodu hasičskou stříkačku DS-16, která byla zachráněna před zánikem ve šrotu, a po mnoha hodinách usilovné práce ji hasiči kompletně zrenovovali. Za obnovu se zaslouží poděkovat především Martinu Vágenknechtovi, Ladislavu Johnovi, Josefu Vrabcovi a Mirku Votrubovi. Ve svém volném čase odvedli velký kus práce. Nejmenší děti i ti starší si zkoušeli práci hasičů, prohlíželi cisternu a další vybavení.

Od 17té hodiny začala dětská párty v pohádkovém stylu. Koupaliště se hemžilo mnoha pohádkovými postavičkami, které soutěžily, tančily a dobře se bavily. Večer patřil dospělým, pro které byla připravena diskotéka s videoprojekcí, karaoke a o půlnoci malý ohňostroj. Rozloučení s prázdninami bylo povedené, stejně jako oba letní měsíce. 


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!