Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Rozloučení s lyžařskou sezónou v Mezihoří

14. 03. 2006

V sobotu 18. března 2006 proběhlo na sjezdovce v Mezihoří rozloučení se zimní sezónou. Všichni účastníci si užili spoustu legrace a také si zasoutěžili.

Provozovatel lyžařského areálu v Mezihoří, spolek Karas, uspořádal uplynulou sobotu 18. března 2006, rozloučení s veleúspěšnou zimní sézónou. Pořadatelé připravili pro všechny zájemce několik soutěží. V kategorii, nazvané jízda na čemkoliv, jsme mohli shlédnout lecjaká kuriózní pohybovátka, řízená ještě rozvernějšími postavičkami. Zlatým hřebem programu byla však jízda v maskách.

Akce se zúčastnilo mnoho soutěžících i diváků. Mohlo by se zdát, že na své si přišly hlavně děti, ale při pohledu na rozjásané tváře jejich rodičů bylo jasno. Věrní návštěvníci dostali panáčka na zahřátí, děti zase Fidorku. Všichni se náramně bavili a pořadatelé slíbili, že letošní první ročník Mezohiřské Kateřiny nebyl rozhodně poslední.

Na tomto místě si zároveň dovolujeme poděkovat všem ochotným členům Karase a jejich rodinám, kteří vzorně zajišťovali, i tuto zimu, provoz lyžařského areálu. Mezihoří se stává čím dál oblíbenějším místem aktivního (pro někoho i pasivního :-)))) odpočinku dětí i dospělých. A to je moc dobře!


Těšíme se i s Vámi na další, jistě také úspěšnou, sézonu 2006/2007. Hodně zdaru kapříku z Mezihoří!Fotogalerie: Ladislav John ml.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#6 | patriot | 24. 03. 2006 11:25
Opravdu pěkné a všem Karasům děkuji. Přeju, aby i do dalších let vydžel sníh a nadšení. A také si přeju, aby jim vydrželo přesvědčení, že do přírody si kulturní člověk chodí odpočnout a k tomu patří i nádherný klid všude kolem. Takže doufám, že nikoho nenapadne vystčit tam reprák a pouštět na celé údolí stupidní šlágry, jak se bohužel stalo zvykem na mlázovickém koupališti.
#5 | Blanka Johnová ml. | 21. 03. 2006 16:14
Na Kateřině jsem bohužel nemohla být. Snad mi to vyjde příští rok. Musela tam být výborná atmosféra! Lyžování v Mezihoří mám moc ráda. Je super mít takhle blízko sjezdovku. Navíc perfektně upravovanou, s moderním vlekem, osvětlením a občerstvením. Provoz sjezdovky dá spoustu práce a starostí. Velký dík vám všem, "Karasáci", a hodně sil do další sezony.
#4 | Administrátor | 20. 03. 2006 18:50
Administrátorem odstraněny příspěvky nesouvisející s tématem a poškozující práva třetích osob.
#3 | Mahony | 19. 03. 2006 16:57
Členům spolku Karas patří velký dík za jejich ochotnou práci na sjezdovce,jsou to pašáci.Já bohužel sjezdovat neumím a pekáčovat,nebo sáňkovat přenechám jiným.Takže jsem využil pouze příjemné posezení u veselých nápojů ve vaši chatě a vždy si přivodil dobrou náladu.S pozdravem Mahony*87*
#2 | Tomáš Čeřan | 19. 03. 2006 11:56
Skláním se a vyslovuji velký obdiv a pochvalu pro všechny členy spolku KARAS za organizaci letošní lyžařské sezóny. Vynikající klobásky, pumelenice, příjemný personál, hodně sněhu, hodně lyžařů a spousta dobré zábavy. To vše splnilo plnění plánu na 120% Velký dík a za rok opět v Mezihoří.*87*
#1 | G1 cabrio | 19. 03. 2006 08:10
Sobotní rozloučení s letošní sezonou jsem bohužel nestihl a tak chci poděkovat zde všem,kteří mají zásluhu na této super vydařené bezproblémové sezoně.
Zvláštní dík: Bohu za počasí a famozní příděl sněhu.
Panu Hátlovi a Vaníčkovi za vzornou službu
a ne méně vzornou službu Bohouška Měštanů.
Ještě jednou díky všem,bylo to fakt super!