Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Rehabilitační cvičení

29. 09. 2005

Od října bude probíhat v budově Obecního úřadu nové rehabilitační cvičení, s prvky jógy. Pokud chcete udělat něco pro své zdraví, pak si určitě přečtěte další řádky.

Rehabilitační cvičení bude zaměřeno na uvolnění kloubů a páteře, protažení a posílení svalů, dechová cvičení a relaxaci. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro muže a ženy.

Každý zájemce bude potřebovat pohodlný oděv, podložku (t.j. karimatku nebo deku). Cvičí se v ponožkách bez bot, v lehu, sedu i ve stoje. Jed spíše o pomalé cviky.

Podle zájmu se může cvičit i na několik skupin (dle věku či výkonnosti). Cvičení bude probíhat v budově Obecního úřadu v Mlázovicích, v jedné z kluboven v prvním poschodí. Skupiny budou tvořeny malým počtem cvičenců, což umožní zaměření na konkrétní zdravotní problém.

Navrhovaný termín cvičení je pondělí či čtvrtek od 18.00 do 19.30 hodin. První informativní schůzka bude v budově Obecního úřadu Mlázovice v pondělí 10.října 2005 v 18.00 hodin.

Poud máte zdravotní potíže, poraďte se o vhodnosti cvičení se svým lékařem. Cvičení povede Eva Brychová (roz. Tauchmanová). Poplatek bude minimální (podle výše nákladů za pronájem místnosti).

Případné další dotazy ráda zodpoví cvičitelka, p. Brychová na tel. čísle 493 697 244.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Mladej | 05. 06. 2006 14:07
Proč nemůžem chodit taky do tělocvičny??????