Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Putování pohádkovým lesem

26. 06. 2011

V sobotu 25.6.2011 se v Mlázovicích v areálu u koupaliště konal dětský den. Děti různého věku putovaly po trase plné pohádkových bytostí, dovednostních úkolů a zasloužených odměn.

Loňský model, kdy byl poprvé dětský den v Mlázovicích uspořádán formou pohádkového lesa, se velmi osvědčil, proto se ho organizátoři drželi i letos. Akci opět uspořádali mlázovičtí ochotníci za vydatného přispění rodiny Šimůnkovi a dalších dobrovolníků. Finanční podporu poskytlo městečko Mlázovice a další sponozoři z řad místních podnikatelů a občanů.

Předpověď počasí na sobotu nevěstila nic dobrého, ale příroda se naštěstí smilovala a celé odpoledne panovalo příjemné polojasno. Stovka dětí s bohatým doprovodem dospělých tak mohla nerušeně projít vyznačenou trasu. Čekala je řada úkolů, které si pro ně pohádkové bytosti připravily. Malí hrdinové poté za odměnu dostali drobnou sladkost, na konci jim Pipi Dlouhá Punčocha napsala diplom a za vydatné maminčiny či tátovy pomoci si mohli opéct buřta.

Příjemné odpoledne pokračovalo v hospůdce na koupališti, kde už na malé tanečníky čekal DJ Míra Dvořák se svojí oblíbenou Disco Show. V průběhu večera byly děti postupně vystřídány staršími ročníky, a tak se vesele trsalo až do ranních hodin .

Dětský den se velice vydařil. Děti i dospělí si odnesli mnoho hezkých vzpomínek (a kdo se nenamazal, tak asi i klíště ).

Všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na organizaci, velké díky.Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!