Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Pohybové cvičení pro děti

28. 02. 2011

Mlázovické děti mají další možnost vyžití. Několik maminek mělo výborný nápad založit Pohybový kroužek pro děti. Donedávna za podobnou zábavou musely svoje ratolesti vozit do Jičína, což mělo mnohé nevýhody, finanční a hlavně časové.

Naštěstí to jsou ženy činu a tak se vše rychle rozběhlo. Podařilo se jim sehnat výbornou cvičitelku Veroniku Huťovou. Díky její lásce k pohybu a vlohám k práci s dětmi ji nemusely dlouho přemlouvat.

Ani s místem nebyl problém, obec má pro takové účely klubovnu, kterou už několik let využívají místní ženy na rehabilitační cvičení. V minulém týdnu byla tato místnost krásně zrekonstruována. Má novou výmalbu v teplém pastelovém odstínu, byl vyměněn koberec, linoleum i radiátory. Když přidáme již dříve vyměněná okna, dá nám to opravdu pěkný prostor nejenom pro cvičení. 

Téměř dvě desítky dětí se schází každý čtvrtek od 16.30h. Zatím chodí samé holčičky ve věku od tří do dvanácti, ale vítaní jsou i kluci. Veronika hodinu vždy přizpůsobí momentální sestavě. Zapne se cédéčko s tanečními rytmy a už se jede. Hodina uteče jako nic. Holky se naučí základy aerobiku, ale zahrají si i na roztleskávačky a také si zaposilují. Zvyknou si na to, že před sportem se musí rozehřát, po něm protáhnout a také že musí doplňovat tekutiny. Každý dělá, na co stačí, jde spíš o zábavu a o to, aby děti neseděly u počítačů a naučily se hýbat.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!