Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Pohádkové odpoledne potěšilo děti i rodiče

16. 03. 2016

V sobotu 12. března 2016 se sál Radnice proměnil v kouzelnou říši pohádkových bytostí, zvířátek a dalších zajímavých postaviček.

Sešlo se zde 75 dětí a 75 dospělých. Atmosféra byla úžasná. O hudební vložku a zpestření pro děti se postaral Míra Dvořák, který hrál dětem až do podvečerních hodin. Děti si tanec užívaly plnými doušky a málokterému z nich se chtělo odejít z kouzelného sálu domů. Paní učitelky z mateřské školy si připravily spoustu her a soutěží. Byl o ně veliký zájem a tak není divu, že se maškarní odpoledne protáhlo. Asi nejoblíbenější soutěží byla židlovaná, při které se do kruhu poskládají židle, vždy o jednu méně než soutěžících. Děti mají za úkol, při přerušení hudebního doprovodu, zabrat si co nejdříve jednu z nich. Kdo nestihne, odchází z kola ven.
Další novinkou v soutěžení, byl hokejový slalom. Nošení balónku na lžíci mělo rovněž veliký úspěch. Stejně tak roznášení a sbírání drátěnek do kruhů a kyblíčku.

Pro děti byla opět připravena bohatá tombola. Letos se díky sponzorům podařilo připravit více jak 300 cen. Dítka si vyhrávala vyřezávané houby, dekorace z pískovce, něco sladkého na zub, věci do školy, hodinky, sluneční brýle a spoustu dalších pěkných cen. Loni bylo cen bohužel málo a tak se na každého nedostalo. Ovšem v roce letošním měl každý tolik cen, kolik chtěl. Velké díky patří všem sponzorům, kteří ceny do tomboly pro děti věnovali.
Třešničkou na dortu bylo slosování vstupenek o hlavní ceny. Na třetím místě čekal velký plyšový zajíc se SIM kartou, na místě druhém vynikající dort a jako hlavní výhra potěšila večeře v Mexické restaurace v Jičíně a krabice bonbonů.

Myslím, že letošní karneval se opravdu vydařil a doufejme, že ty příští budou stejně tak dobré nebo lepší. Děkuji všem za ochotu a pomoc při přípravě a následném uklízení a ještě jednou díky všem sponzorům.


Text: Lenka Nováková
Fotogalerie: Mirek Dvořák

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!