Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Pivovar Bernard ocenil mlázovickou Restauraci Radnice

01. 05. 2018

Mimořádná kvalita piva i jídla, ochotný personál, příjemné prostředí a ještě něco navíc. Tyto skutečnosti stojí za získáním ceněného certifikátu pro mlázovické hospodské.

V pondělí 23. dubna 2018 se konalo slavnostní předání „Certifikátu kvality pivovaru Bernard“ pro Restauraci Radnici Mlázovice. Z rukou obchodního sládka převzal ocenění pan Zdeněk Fišer starší, v zastoupení syna, který se nemohl ze zdravotních důvodů ceremoniálu zúčastnit. Převzetí sledovalo v humpoleckém pivovaru 25 hostů z městečka a okolí, kteří byli na tuto událost pozváni.

Nejedná se o žádné tuctové ocenění či samolepku s hvězdičkami, kterou si lze objednat. Pivovar Bernard koncipoval certifikaci kvality odlišně od svých konkurentů. Pro udělování má velmi přísná kritéria a nechce z tohoto procesu udělat žádnou masovou akci. Mlázovická Restaurace Radnice je teprve druhým podnikem v celém Česku, který ocenění obdržel. I do budoucna Bernard počítá s tím, že jej bude udělovat výjimečně a jen těm, kteří si to opravdu zaslouží.

Všemu předcházelo přísné hodnocení mlázovické hospody ze strany zástupců pivovaru a také příjemné posezení s hlavním sládkem, který v Mlázovicích představil historii pivovaru v Humpolci a plány jeho majitelů. Hosté restaurace mohli také ochutnat řadu piv se značkou Bernard.

Pivovar Bernard se snaží vařit pivo poctivě. I když je výroba velmi moderní a technologie na nejvyšší úrovni, postup zrodu chmelového moku v Humpolci ctí dávné české tradice. Jak humpolečtí rádi říkají, jdou si svojí vlastní cestou. A stejně tak vlastní cestou kráčí provozovatelé mlázovické hospody. Není divu, že hospoda v poslední době značně ožívá. Hosté se mohou spolehnout, že zde naleznou vynikající kuchyni, vařenou z tradičních surovin, bez chemických náhražek. Pivo jako křen je samozřejmostí. Nově také fantastická zmrzlina z pravého ovoce, výborná káva či moravská vína. K tomu všemu vstřícné jednání provozovatele, slušné ceny a velmi příjemné prostředí zrenovovaných interiérů.

Je proto více než symbolické, že dva kvalitní podniky – Pivovar Bernard a Restaurace Radnice Mlázovice, spojily aktivity a svojí poctivou prací těší tělo i ducha mnoha hostů, kteří do Mlázovic zavítají.

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!