Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Odpoledne s broučky

12. 09. 2019

Sdružení „Mlázovičtí rodiče dětem“ se rozhodlo zvelebit cestu k Hájence a děti přiblížit přírodě.

V sobotu 7. září 2019 jsme se všichni sešli u první lavičky na cestě k Hájence. Ač nám počasí od rána příliš nepřálo, na odpoledne se umoudřilo a tak jsme mohli vyrazit. Pro děti byly připraveny dva „hmyzí hotely“, které si svépomocí naplnily. Když jsme se sešli a dětem vysvětlili, o co se jedná, všichni se rozutekli do blízkého lesa nasbírat šišky, klacíky, mech a spoustu dalších přírodnin, kterými jsme potom domečky naplnili.

Oba domečky se moc povedly, děti i rodiče si to náramně užili a když bylo dílo dokonáno, přesunuli jsme se na místní koupaliště, kde byly pro děti připraveny dílničky a občerstvení.  Na programu byla výroba různých broučků z kamínků, jejich kreslení, tvorba postaviček z listí a mnohé další.

Tímto bych chtěla moc poděkovat panu Jiřímu Podzimkovi, že nám nádherné domečky zhotovil a věnoval. Rodině Fišerově, že s námi odpoledne strávili a pro děti připravili občerstvení. Mamince Markétě Stránské, která pro děti upekla výborné muffinky a lízátka. A velký dík samozřejmě patří všem, kteří se akce účastnili a pomohli nám tak zvelebit Mlázovice a přes nepřízeň počasí se svými dětmi dorazili.

Doufám, že se nám počty dětí budou rozrůstat a budeme se moci scházet dál.

Text: Lenka Nováková
Foto: Kristína Robová

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!