Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Odbržděný náklaďák ohrozil dopravu na náměstí

30. 01. 2007

V pondělí 29. ledna, krátce po poledni, došlo na mlázovickém náměstí k nehodě nákladního vozu, který rozváží pivo. Jen díky velkému štěstí se vše obešlo bez zranění.

V obrovskou noční můru se pro řidiče nákladního vozu rozvážejícího pivo, změnil pravidelný pondělní závoz do mlázovické hospody. Během vykládky se auto odbrzdilo a začalo samovolně sjíždět z ulice Na Tvrzi do mlázovického náměstí. Řidič, který v tu chvíli byl na korbě, ještě stačil z auta vyskočit. To se již samovolně řítilo neovladatelné, napříč chodníkem a dvěmi frekventovanými komunikacemi, přímo do parku. Zastavilo se až po nárazu do jedné ze zdejších lip. Prudký ráz poškodil vozidlo a katapultoval desítky přepravek plných piva nebo prázdných lahví do parku a na silnici. Následovali desítky sudů, které se rozkutálely po okolí. Příčínu dopravní nehody vyšetřuje Policie ČR. Naštěstí se nikomu nic nestalo, i když od závažné tragédie dělilo účastníky silničního provozu pouze pár sekund. Po všech vyšetřovacích úkonech byl náklad přeložen do náhradnícho kamionu a ještě než se setmělo, zůstala jen ve vzduchu viset vůně plzeňského.


Foto mobilním telefonem Tomáš Čeřovský

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!