Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Obecní diskuzní fórum, pravidla pro diskuze

15. 09. 2005

Všichni návštěvníci našich stránek mají nově možnost vkládat k jednotlivým tématům své názory a postřehy. Vzniká tak nové obecní diskuzní on-line fórum. Zároveň mu stanovujeme základní pravidla komunikace.

Vážení návštěvníci našich stránek,

jedním z našich hlavních cílů při tvorbě www.mlazovice.cz, byla snaha o oboustranou komunikaci, což znamená, že jsme nechtěli informace pouze sdělovat, ale zároveň máme zájem i o Vaše názory a zpětnou vazbu.

Proto jsme vytvořili možnost, aby každý návštěvník našich stránek mohl k jednotlivým tématům vyslovit svůj názor, popřípadě diskutovat, prostřednictvím internetu, s dalšími účastníky. A tak vznikl modul diskuzního fóra, který naleznete u každého publikovaného článku.

Vzhledem k tomu, že se na našich stránkách začaly objevovat již první diskuzní příspěvky, sluší se uvést několik základních pravidel, kterými bychom se měli při publikování svých názorů v diskuzích řídit:

• respektujme, prosím, názory ostatních účastníků diskuze
• nevkládejme do příspěvků vulgární výrazy a druhé neurážejme
• sluší se pod svůj názor podepsat, není to však podmínka (nepodepsané příspěvky však mají malou váhu)
• nemusíme se stydět vkládat do svých příspěvků smajlíky (to jsou ty různé symboly obličejů)
• stejně tak se nemusíme obávat délky příspěvku, místa je dost

POZOR: Jsme sice necenzurované a demokratické médium, ale redakce si, v případě použití vulgárních či urážejcích výroků v jednotlivých příspěvcích, popř. při uvěřejnění jiných skutečností, které by byly v rozporu s platným právním řádem ČR či s dobrými mravy, vyhrazuje příspěvek smazat! Nepovažujeme to za zásah do svobodného vyjádření autora, ale jako naši povinnost správce média s tak širokou dostupností!

Veškeré podněty, které budou směřovat k zastupitelům obce nebo se budou týkat dění v obci, budeme pravidelně předávat obecním zastupitelům. Jak s nimi naloží můžete sami kontrolovat.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!