Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Nové pohledy Mlázovic

29. 08. 2005

Mlázovice mají nové, atraktivní pohledy !!!

Nudil Vás dlouholetý pohled Mlázovic, který se prodává asi od roku 1991? Nechtěli jste jej nikomu posílat po několikáte, ale jste hrdi na svoji obec a rádi ji propagujete? Dobrá zpráva - Mlázovice mají nové pohledy a několik najednou !

Po delší době se opět mohou Mlázovice pochlubit novými pohledy. Tentokrát rovnou osmi novými druhy najednou. Zasloužil se o to Karel Všetečka ml., který na vlastní náklady vydal sérii zimních a vánočních pohledů Mlázovic. Zároveň je i autorem všech publikovaných fotografií.

Na vydání spolupracovali rovněž naše internetové stránky www.mlazovice.cz

Pohledy si lze prohlédnout, případně zakoupit v Nákupním středisku Všetečka na mlázovickém náměstí. Cena pohledu je 4,- Kč. V případě zájmu lze rovněž kontaktovat pana Všetečku na tel. Čísle 493 697 232, se kterým se jistě dohodnete na způsobu zaslání.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#4 | Bekera J. | 24. 12. 2005 07:57
Jedna omluva pro pana Ivoše Johna.
Omlouvám se všem, ale hlavně panu Johnovi, že jsem omylem uvedl, že vydal svoje záběry na slabém pohlednicovém papíru. Pohledy vydala místní osvětová beseda, určitě se souhlasem autoru.
Jinak dovětek, omluva již mohla být uveřejněna dávno. Mýliti se je lidské a stačilo, aby osoba, která to viděla jako první dala komentářem najevo, kde je prada.
Administrátora by jistě potěšil další komentář na jeho pěkných stránkách, které jsou určitě na vysoké úrovni a znalí člověk je Mlázovicím "zdravě" závidí. Doufám, že zastupitelé si toho jsou vědomi a náležitě ocení tuto časově velmi náročnou aktivitu.
#3 | Bekera Josef | 24. 09. 2005 14:59
No Tome, od Tebe bych to tedy nečakal, jinotaj, či číst mezi řádky a nebo tedy naplno. Pan John, který dělá, či dělal pohledy Mlázovic šetřil a dal nepohledový papír /měkký/ a jestliže je záběr fotoaparátu sebelepší a "spodek" špatný....
Jinak, abych hodil trochu kritiky na Karla, tak bych mu doporučil vyběhnout s fotoaparátem dřív, než obecní zahradník protáhne cesty, pak to bude skutečně super. A na adresu pana Johna, lepší něco nežli nic.
Jinak, když si čtenář odmyslí u mého prvního článku závorku resp. i text v ní, tak to je snad jasné. Těch 50% kvaltního pohledu je tvrdý pohledový papír, který nechal Karel použít při výrobě.
#2 | Tomáš Komárek | 21. 09. 2005 16:05
Tak Pepi, teď vlastně nerozumím, jestli Karu Všetečkovi, který je autorem ty pohledy chválíš nebo naopak? *4*
#1 | Bekera Josef | 18. 09. 2005 20:58
Ano, také se mi libí pohledy, včetně papíru /je to pohled, detaily dělají celek a tady to je 50% / a pouze konstatuji, kdo umí ten umí, kdo neumí tak...