Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Nejstarší obyvatelka Mlázovic oslavila sté narozeniny

30. 01. 2009

V pátek 23. ledna 2009 oslavila paní Eva Kreibigová sté narozeniny. K tomuto uctyhodnému výročí ji blahopřála rozvětvená rodina, pracovníci Domova důchodců i zástupci městečka. Blahopřání jí zaslal také ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas.

V pátek, 23. 1. 2009, se v našem Domově důchodců konala oslava 100. narozenin paní Evy Kreibigové, která žije v DD Mlázovice od roku 2008 a od tohoto roku je současně mlázovskou občankou. Oslavenkyni přišla gratulovat během pátečního odpoledne velká spousta lidí. Za úřady dva zástupci z Okresní správy sociálního zabezpečení Jičín i s osobním dopisem od pana ministra práce a sociálních věcí, za městys Mlázovice paní Rechcíglová a pan Čížek, a samozřejmě ředitelka DD paní Ing. Eva Lyczkowská s ostatním personálem.
Paní Kreibigová byla z celé té slávy upřímně potěšená. Velikou radost jí udělaly především květiny, které dostala v hojném množství, ale i dort ve tvaru knihy, který zhotovily zručné kuchařinky v našem DD. Po gratulacích a přípitku jsme se všichni posadili ke slavnostně vyzdobeným a prostřeným stolům. Oslavenkyně seděla v čele, slovo dalo slovo a začala nám vyprávět o svých celoživotních zážitcích. A že jich nebylo málo. Povídání to bylo opravdu poutavé, ale čas nám ubíhal neuvěřitelně rychle, a tak jsme se museli rozloučit. Svá místa jsme tak uvolnili pro rodinnou oslavu.

Lenka Záveská            

                                                                              

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!