Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Neckyáda osvěžila sobotní odpoledne

09. 08. 2015

V sobotu 8.8.2015 uspořádalo sdružení „Mlázovičtí rodiče dětem“ první ročník „Mlázovické neckyády“. I přes nepříznivou invazi vos, se sešlo pět soutěžních plavidel a diváci se obtížného hmyzu také nezalekli.

Na startovním poli se ukázali  místní posádky plavidel -  Piráti (rodina Dědečkova), Pralidi  (rodina Vackova), Froš s potěrem (Michal a Martin Frošovi), Vodníci z Rybníček (rodina Čeřovská) a Andílci (Kristínka Frošová s kamarádkou). Bylo se opravdu na co dívat a závodníci se při stavbě svých plavidel, které soutěžila ve dvou disciplínách, plavbě elegance a závodu na čas, dali záležet.

Výkony závodníků hodnotila tříčlenná porota, která určila pořadí soutěžících takto : 1. místo Piráti, 2. místo Pralidi, 3. místo Vodníci z Rybníček, 4. místo obsadil Froš s potěrem a na krásném 5. místě se umístila posádka Andíků.  Diváky velmi zaujalo „ plovoucí WC„, které však mělo problémy se stabilitou a rychlostí jízdy. První tři závodníci si odnesli na památku krásný památeční půllitr a ani další účastníci nepřišli zkrátka.

Děkujeme účastníkům za krásná a nápaditá plavidla a už nyní se těšíme na další ročník „Mlázovické neckyády“. Poděkování patří také všech dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě a průběhu celé akce. 


Text: Kristína Robová
Fotogalerie: Veronika Huťová

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!