Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Myslivecký ples doprovázel obrovský zájem o kuchyni

22. 01. 2008

38. poslední leč dobře pobavila příchozí návštěvníky. Ples byl letos doprovázen mimořádným zájmem o speciality myslivecké kuchyně, které se podávají v jeho průběhu i o víkendu.

Na všechny návštěvníky letošního mysliveckého bálu, v pořadí již 38., čekal perfektně nazdobený sál s vůní lesa a jehličí. Dokonalou atmosféru doplňovaly vystavené trofeje a obrazy s mysliveckou tématikou. Návštěvníky čekala výborná zábava, na které se podílela kapela Levou rukou. Jednou z největších atrakcí byla půlnoční tombola. Hospodář sdružení vylosoval řadu výherců, kteří si odnesli zajíce, srnčí, muflonče, divočáky a další zvěřinu. Každoročně většina hostů navštíví také místní restauraci, která připravuje asi dvacítku jídel ze zvěřiny. Letošní nápor na kuchyni byl enormní a trval prakticky celý víkend. Ples se vydařil a tak tancechtiví návštěvníci odcházeli spokojeně domů.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!