Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Myslivecký bál opět na jedničku

11. 01. 2013

V pátek 11. ledna 2013 připravili mlázovičtí myslivci 43. Poslední leč. Hosté se výborně bavili až do rána.

Ples mysliveckého sdružení Ostříž Mlázovice napsal další dějství. Druhý lednový pátek přilákal na bohatě vyzdobený sál mlázovické Radnice více než dvě stovky hostů. Ti se bavili při hudebním doprovodu vynikající konecchlumské kapely „Levou rukou“. Většina si také nenechala ujít chutné zvěřinové menu podávané v místní restauraci.

Půlnoční přestávku vyplnilo slosování vstupenek o nevšední ceny. Šťastní výherci si odnášeli divočáky, pernatou zvěř, srnčí nebo zajíce. Podobné ceny se nevidí ani na mnohem větších akcích, proto jsou pro návštěvníky velmi atraktivní.

Zábava se protáhla až do rána, což je ta největší pochvala pro mnoho členů sdružení, kteří neváhají obětovat každoročně přípravám plesu velkou část svého volného času.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | Anna Skrbková | 19. 02. 2013 10:03
Vím že se to nevztahuje na myslivecký ples ale my moc děkujeme za krásnou štěpánskou zábavu opravdu jsme se celý večer bavily. Hudba hrála dobře a bez větších přestávek opravdu moc fajn večer :)