Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Myslivci vyměnili les za ples

19. 01. 2007

V pátek 19.1.2007 se od 20.00 hodin konal na sále Radnice myslivecký ples. Tato akce má tradiční název Poslední leč, letos byla už 37. v pořadí.

Ples pořádá zdejší myslivecké sdružení Ostříž. Tato společenská událost má zcela zvláštní a jedinečnou atmosféru díky nádherné tematické výzdobě evokující pobyt v přírodě (spousta zeleně, trofeje, velkoplošné obrazy a pod.).

Dalším lákadlem je bezpochyby bohatá tombola, skládající se z drobných cen, ale hlavně z ulovené zvěře (pernatá, srnčí, zajíci a tolik žádaná divoká prasata jakožto hlavní cena). Tato část tomboly se losuje o půlnoční přestávce z lístků, na které se nevyhrála žádná menší cena.

K tanci a poslechu hrála, stejně jako předchozí rok, skupina Eminent. A hrála výborně. Na parketu bylo neustále plno. Střídaly se tradiční tance: polka, valčík, tango, s pomalejšími rytmy. Na své si přišli i milovníci rockové muziky.

Mnozí návštěvníci využili možnosti dát si něco dobrého k večeři. Místní restaurace připravila opět výborné zvěřinové menu.

Všichni se výborně bavili. 37. Poslední leč se vydařila a potvrdila své přední místo na seznamu mlázovských společenských akcí. 

Lovu zdar!

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!