Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Myslivci potěšili seniory

29. 10. 2022

V pátek 7. října 2022 zavítali do místního domova důchodců myslivci z místního spolku Ostříž Mlázovice.

Pro obyvatele domova si připravili milé překvapení. Přijeli uvařit pravé kotlíkové guláše. Aby tato událost byla s plnou parádou, někteří z uživatelů měli možnost se do přípravy také zapojit. Vše od úplného počátku probíhalo až na místě. Bylo třeba oloupat a nakrájet cibuli, česnek i maso. Uživatelé se toho s chutí ujali a myslivcům pomohli.

Guláše se vařily ve dvou kotlících přímo před zraky zvídavých seniorů. Pro zpestření atmosféry přijela zahrát hudební skupina Nou Bend z Lázní Bělohradu. Do zpěvu i tance se zapojili nejen obyvatelé domova, ale i samotní myslivci a personál.

Ochutnávka obou gulášů proběhla na výbornou a všichni odcházeli nadmíru spokojeni. Nejen z chuťových zážitků, ale i z hudebního vystoupení.

Pracovníci domova mnohokrát děkují mlázovickým myslivcům za výborné guláše a příjemné odpoledne. Všichni doufají, že do zařízení zase brzy zavítají. Díky patří taktéž skupině Nou Bend za krásné hudební vystoupení.

Lenka Nováková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!