Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Modernizace sociálního zařízení Radnice

29. 08. 2005

Po více než dvaceti letech se sociální zařízení sálu Radnice dočkalo kompletní modernizace. Zvýšil se tak komfort pro pořádání společenských akcí.


Od generální rekonstrukce budovy Radnice v Mlázovicích uplynulo již více než dvacet let a proto je zcela pochopitelné, že některé vybavení již neodpovídá dnešním standardům. Proto Obecní úřad přistoupil k celkové modernizaci toalet a přilehlých prostor na radničním sále.
Kromě příslušenství velkého sálu se dočkali přestavby také toalety v suterénu budovy, které slouží pro potřeby Obecního úřadu a kina.

Stavební práce byly provedeny v průběhu zimních a jarních měsíců tohoto roku. Dodavatelsky je provedla firma xy z Nové Paky, která vyhrála výběrové řízení. V celkové hodnotě 425.000,- Kč byla provedena komplexní výměna rozvodů vody a odpadů, výměna obkladů, zednické úpravy, montáž sanitárního vybavení a elektro práce.

Nyní nás překvapí senzorové rozvěcení světel při příchodu do prostor WC, senzorové splachování i sušení rukou. Komfort pořádání různých kulturních a společenských akcí na sále mlázovické radnice je opět vyšší. Za nemalé peníze mají občané k dispozici sociální zařízení na vysoké úrovni.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!