Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovskou Horku obsadila strašidla

31. 07. 2016

Letos podruhé uspořádalo sdružení „Mlázovičtí rodiče dětem“, ve spolupráci s místními hasiči, akci s názvem „V naší Horce straší“.

V pátek 22. července 2016 se v podvečerních hodinách sešli všichni dobrovolníci a hasiči v mlázovské Horce, aby se převlékli do pečlivě připravených masek a připravili se na svá stanoviště. O půl šesté se začali scházet první nebojsové, hrdinové a statečné slečny, kteří vyšli vstříc strašidlům a jejich záludným úkolům. U pralidí museli zasáhnout mamuta šiškami, u Krakonoše poznávali květiny, lesní žínka dávala ochutnat namíchané lektvary, u krmelce pro lesní zvěř číhali čerti a u houbičky Pindruše se poznávaly pohádkové bytosti.

Tolik a spoustu dalších nelehkých úkolů však všichni zvládli na výbornou a tak jsme se společně sešli u hasičské techniky, kde byla na závěr pro děti připravena dílnička s tvořením. Pro rodiče, prarodiče, ale i pro děti bylo připraveno od SDH bohaté občerstvení, za což hasičům patří velký dík. Ještě než se všechna drobotina rozprchla, nastříkali hasiči velkou hromadu pěny, ve které se děti náležitě vyřádily.

Všichni jsme se příjemně pobavili, občerstvili a doufáme, že se i v roce příštím opět budeme společně bát a soutěžit.


Text: Lenka Nováková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!