Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovičtí rodiče dětem

28. 12. 2014

Neformální sdružení rodičů chystá pro mlázovické děti spoustu akcí. Pomoci s přípravami a zapojit se do aktivit této skupiny může každý.

Ke konci letošního roku v našem městečku vzniklo jakési nové sdružení. Jedná se o skupinku lidí, kteří se ujali organizací, ať již zaběhlých a nebo zcela nových kulturních akcí pro naše nejmladší. Mlázovičtí rodiče dětem, jak si začali říkat, mají za sebou teprve pár akcí, ale myslím si, že s velikým úspěchem a velmi kladným ohlasem. Letošní rok byl pro Mlázovské rodiče dětem jakýmsi pomyslným startem a proto není divu, že na další rok plánují už akce nové. Pro zajímavost – Dětský karneval, Vynášení Morany, Velikonoční dílnička, Dětský den, Pálení čarodějnic, Neckyáda, Loučení s prázdninami, Drakiáda, Vánoční trhy, Bobování a spoustu dalších. Ale to už se nechme překvapit, co pro nás vymyslí a připraví.

O všech akcích bude veřejnost s dostatečným předstihem informována (obecní rozhlas, kalendář akcí na webových stránkách obce, apod.). Pokud se budou chtít přidat další nebo občas s něčím pomoci, rozhodně jsou vítaní.


Text: Lenka Nováková a Iva Vacková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!