Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mlázovické služby nabízejí papírenské výrobky za bezkonkurenční ceny

23. 07. 2017

V Mlázovicích na obecním úřadě seženete nejlevnější toaletní papír, kuchyňské utěrky, ubrousky, papírové kapesníky, tekuté mýdlo a mnoho dalších výrobků. To vše díky speciální spolupráci s přímým výrobcem.

Vše začalo před několika měsíci. Městečko hledalo pro své potřeby a pro potřeby svých příspěvkových organizací levného a spolehlivého dodavatele papírenského zboží. A nenašlo ho. Představy velkoobchodů a různých distributorů, jak se „dělá obchod a cenová politika“ se neslučovaly s představou obce. Především cenové podmínky byly velmi nevýhodné.

A pak sehrála roli velká náhoda. Díky důležitému osobnímu kontaktu se podařilo městečku uzavřít výhodný kontrakt přímo s výrobcem. Žádné velkoobchody, žádní překupníci. Proto mají nyní Mlázovice k dispozici sortiment několika desítek papírenských výrobků a výrobků osobní hygieny za nejnižší ceny v republice.

Odtud byl jen kousek k myšlence, proč tyto výrobky nenabídnout, prostřednictvím servisní společnosti Mlázovické služby, s.r.o., obecním zaměstnancům, obyvatelům obce, ale také dalším zájemcům – školám, školkám, sociálním zařízením z regionu.  

Od května letošního roku si mohou všichni zájemci zakoupit v Mlázovicích několik druhů velmi levného toaletního papíru, kuchyňské utěrky, ubrousky, papírové kapesníky, kosmetické kapesníky, vlhčené ubrousky, tekuté toaletní mýdlo, dětský program, hřbitovní svíčky a mnoho dalších výrobků. Zatím je zboží k dispozici v prostorách Radnice, od příštího roku bude tvořit doplňkový sortiment nově otevřené pobočky Pošta Partner.

Mlázovické služby nabízejí za bezkonkurenční ceny také průmyslový program – mnoho druhů JUMBO zásobníků, průmyslové ručníky do zásobníků, průmyslové utěrky, gastroubrousky, role na zdravotnická lůžka a mnohé další výrobky.

Nabízené zboží je velmi kvalitní, vyrobené v České republice. Jeho nabídka je stálá, nejedná se o žádnou krátkodobou akci. Odběry nejsou nijak limitovány, k dispozici je vždy dostatečné množství. Veškeré ceny jsou výrazně nižší než jakékoliv nabídky na internetu nebo akční ceny velkých supermarketů a řetězců. Úspory oproti běžným cenám v obchodech jsou v desítkách procent, u některých položek je cena nižší dokonce o více než polovinu.

Nákupem těchto produktů všichni kupující výrazně ušetří, zároveň podpoří obecní samosprávu (obyvatelé Mlázovic svoji vlastní obec), do budoucna provoz ztrátové poštovní pobočky v Mlázovicích. Vzhledem k povaze zboží a jeho častému používání jsou roční úspory rodinných rozpočtů opravdu znatelné. V případě firem, škol a sociálních zařízení mohou být uspořené finance investovány na jiné účely.

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!