Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Milé návštěvy v Domově důchodců

16. 01. 2019

Děti z několika školských zařízení zpestřily seniorům předvánoční čas.

Ve středu 18. prosince 2019 do našeho domova zavítala velmi příjemná návštěva žáků Základní školy K. V. Raise z Lázní Bělohradu. Členové žákovského parlamentu „Křečci LB“ iniciovali nápad obdarovat v Domově důchodců Mlázovice každého seniora dárečkem, který by udělal radost a zároveň zpříjemnil předvánoční čas. Naše pracovnice tento nápad žáků podpořily a ujaly se zjišťování a vymýšlení nápadů na osobní dárek všem našim seniorům. O tomto záměru neměli klienti ani tušení.

Program tohoto dne započal hudebním vystoupením. Společně si žáci i klienti zazpívali vánoční koledy, které byly proloženy recitacemi a sólovou hrou na různé hudební nástroje. Po skončení hudebního programu se žáci rozdělili do dvou skupin, z nichž jedna se s uživateli pustila do výroby vánočních přáníček a druhá skupinka se vydala nadělovat našim uživatelům krásně zabalené dárečky. Toto společně strávené dopoledne přineslo spoustu emocí a dojalo nejedno oko. Společně jsme byli svědky, že i maličkost může udělat velkou radost.

Děkujeme mnohokrát „Křečkům LB“, Mgr. Haně Hlušičkové a Mgr. Štěpánce Kubínové za společně strávené chvíle v předvánočním čase a krásnou nadílku od Ježíškových vnoučat.


Text: Bc. Lenka Hladíková, sociální pracovnice Domova důchodců Mlázovice

 


V předvánočním čase naše zařízení také navštívila místní Mateřská škola. Děti si pod vedením paní učitelek připravily krátké, ale o to krásnější vystoupení. Zarecitovaly nám básničky, zahrály divadélko a zazpívaly písničky. Na závěr každý z klientů dostal od dětiček krásný dárek - andílka, který děti s láskou a nadšením vyráběly.

Taktéž se na nás přijely podívat děti ze soukromé Mateřské a Základní školy z Úlibic. I tyto šikovné děti měly pro naše seniory připraven krásný program a všichni si to společně velice užili. Text: Lenka Nováková, Domov důchodců Mlázovice

 

Foto: Autorky textu

 

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!