Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Líbí se Vám nové dětské hřiště u koupaliště?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 5

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mikulášská nadílka s televizními hvězdami

03. 12. 2007

Odpoledne 2. prosince 2007 patřilo velkolepé mikulášské nadílce pro stovku dětí. Řada dobrovolníků, za podpory městečka, připravila pro děti nádherné zážitky.

Druhého prosince 2007, o první adventní neděli, opět nastoupily ochotné ruce rodičů a dobrovolníků z řad Mlázováků (Jiří Kutnar ml., Katka Viková, Veronika Huťová, Libor Šimůnek, Dáša Šimůnková, Drahuška Hlavatá, Mirek Dvořák) a na sále mohla začít mikulášská nadílka pro děti, spojená s diskotékou.

Jako vždy, o dobrou náladu a hudbu k tancování se staral Míra Dvořák a také jeho hosté z televizní soutěže Česko hledá superstar, Michal Michajlec a Leona Černá. Do Mlázovic po půl roce také opět zavítal Petr Pik ze soutěže Bailando a herečka ze seriálu Velmi křehké vztahy Nela Vosičková.

Ve tři hodiny odpoledne přišel Mikuláš, čerti a andílek, kteří dětem rozdali dárečky. Podle reakce dětí i mnoha rodičů se akce povedla. Všichni se dobře bavili, i když v mnoha dětech byla při přítomnosti čerta malá dušička. Strach ale brzy odešel, s prvními rytmy hudby a se zpěvem a tancem populárních hostů. Díky moc všem, kteří přišli, přispěli a pomohli.

Zdenka Rechcíglová

Foto: Mirek Dvořák


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#2 | Tomáš Komárek | 17. 12. 2007 07:59
Ahoj Míro, díky za zajímavý odkaz. Koukám, že tam jsou Mlázovice v samé dobré společnosti.*4*
#1 | Miroslav Dvořák | 12. 12. 2007 16:01
Ahoj všichni,
pokud by jste chtěli vidět další fotky z této akce, tak navštivte: http://www.cernaleona.cz/fotogalerie.asp?galerie=mlazovice