Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mikulášská nadílka s televizními hvězdami

03. 12. 2007

Odpoledne 2. prosince 2007 patřilo velkolepé mikulášské nadílce pro stovku dětí. Řada dobrovolníků, za podpory městečka, připravila pro děti nádherné zážitky.

Druhého prosince 2007, o první adventní neděli, opět nastoupily ochotné ruce rodičů a dobrovolníků z řad Mlázováků (Jiří Kutnar ml., Katka Viková, Veronika Huťová, Libor Šimůnek, Dáša Šimůnková, Drahuška Hlavatá, Mirek Dvořák) a na sále mohla začít mikulášská nadílka pro děti, spojená s diskotékou.

Jako vždy, o dobrou náladu a hudbu k tancování se staral Míra Dvořák a také jeho hosté z televizní soutěže Česko hledá superstar, Michal Michajlec a Leona Černá. Do Mlázovic po půl roce také opět zavítal Petr Pik ze soutěže Bailando a herečka ze seriálu Velmi křehké vztahy Nela Vosičková.

Ve tři hodiny odpoledne přišel Mikuláš, čerti a andílek, kteří dětem rozdali dárečky. Podle reakce dětí i mnoha rodičů se akce povedla. Všichni se dobře bavili, i když v mnoha dětech byla při přítomnosti čerta malá dušička. Strach ale brzy odešel, s prvními rytmy hudby a se zpěvem a tancem populárních hostů. Díky moc všem, kteří přišli, přispěli a pomohli.

Zdenka Rechcíglová

Foto: Mirek Dvořák


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#2 | Tomáš Komárek | 17. 12. 2007 07:59
Ahoj Míro, díky za zajímavý odkaz. Koukám, že tam jsou Mlázovice v samé dobré společnosti.*4*
#1 | Miroslav Dvořák | 12. 12. 2007 16:01
Ahoj všichni,
pokud by jste chtěli vidět další fotky z této akce, tak navštivte: http://www.cernaleona.cz/fotogalerie.asp?galerie=mlazovice