Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Mikulášská diskotéka přinesla radost mnoha dětem

05. 12. 2005

V sobotu 3. prosince 2005 se konala Mikulášská nadílka, spojená s diskotékou pro děti. I když tato akce nebyla příliš propagována, dětí se nakonec sešlo hodně.

Osvětová beseda Mlázovice, za sponzorského přispění Obecního úřadu Mlázovice, Restaurace Radnice a rodiny Vikových, uspořádala tradiční mikulášskou nadílku spojenou s diskotékou pro děti. Hlavními organizátory se stali Pavel a Ivana Macků, hudební taktovku pevně a dobře svíral náš skvělý D.J. - Míra Dvořák.

Začátek všeho byl naplánován na patnáctou hodinu a pohled do sálu, pár minut před celou, nebyl příliš optimistický. Spíše dobře utajená, než propagovaná událost, naznačovala, že Mikuláš mnoho práce mít nebude. Po pár minutách však, jako mávnutím kouzelnou hůlkou, se sál rychle naplnil a vše mohlo odstartovat. Moderátorem odpoledne byl Mirek Dvořák, který vtipně uváděl jednotlivé body programu. Děti si pilně nacvičili pásmo říkanek i písniček a tak se v rychlém sledu na pódiu vystřídalo mnoho účinkujících.

Po těchto vystoupeních přišel čas Mikuláše, čerta a anděla. Děti z nich moc strach neměly, snad jen několik nejmenších uronilo malou slzičku. Mikuláš byl ale hodný a tak každého, kdo mu řekl básničku, po zásluze odměnil drobnými sladkostmi a ovocem. S prázdnou neodešli ani ty, kteří si zrovna v tom shonu na žádnou říkanku nevzpomněli. Našli se však i malí šibalové, kteří to na Mikuláše zkoušeli vícekrát, ale ten se nenechal zmást a předal je čertovi.

Když byla nadílka rozdána, zahájil Míra svoji diskotéku, kterou každou chvíli obohacoval o nějaké soutěže. A tak čas plynul a plynul až přišla sedmá hodina večerní a všech 50 dětí se svými rodiči, babičkami, dědečky a dalšími příbuznými, spokojeně odešlo domů.


Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře
#1 | niki | 01. 02. 2006 10:06
docela obdivuju mackovi za to ze maji sve prace dost doma a jeste delaji radost detem a mladezi.mockrat diiiiiiiiiiiiky*1*