Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Městečko provozuje již třetím rokem místní pobočku Pošty. Jak hodnotíte tento provoz (oznámkujte jako ve škole)?


100bar100 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 7

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Masopustní průvod

10. 02. 2017

Zábavné odpoledne si užili děti i dospělí.

V sobotu 4. února 2016, v odpoledních hodinách, se již podruhé vydal napříč naším městysem masopustní průvod. I když v letošním roce nebyla účast místních rodičů s dětmi valná, přijely nás podpořit děti s doprovodem z Ostroměře a tak nebyla nouze o masky všeho druhu. Za účasti různých rachtátek a cingrlátek se průvod vydal obcí.

Malou zastávku jsme udělali i v místním domově důchodců, kde jsme zpestřili odpoledne babičkám a dědečkům, kteří si o naší návštěvě povídali ještě v pondělí. Cílem průvodu byla místní hasičská zbrojnice, kde se už připravovaly pochoutky ze zabijačky. Hasiči měli v nabídce vepřových hodů jitrnice, tlačenku, prejt, kroupy a ovar. Točilo se zde také lahodné pivo Bernard a kdo vydržel do podvečerních hodin, mohl se pobavit s přáteli v příjemné společnosti za doprovodu hudby.

Těšíme se na další ročník masopustu ve spolupráci s místním Sborem dobrovolných hasičů a doufáme, že v roce příštím se nás nadšenců sejde více.


Text: Lenka Nováková a Tomáš Čeřovský
Foto: Martin John

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!