Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Maškarní rej ve velkém stylu

08. 03. 2015

V sobotu 7. března 2015 si desítky dětí užily příjemné odpoledne plné soutěží, her a dobré nálady. Místní školka a rodiče dětí připravili atraktivní program.

Rodiče si letos nechali velmi záležet na výzdobě sálu a přilehlých prostor. Již v pátek v průběhu celého dne připravovali vše potřebné, aby se děti na sále Radnice cítily jako v pohádce. Letošní vlna nemocí byla naštěstí minulostí, proto na maškarní přišlo 77 dětí a stovka rodičů či blízkých. A vůbec se nenudili.

Byla pro ně připravena řada různých soutěží, samozřejmě za odměny. Díky mnoha sponzorům a dalším anonymním dárcům se velkou atrakcí stalo losování vstupenek o ceny či tradiční párek v rohlíku, který je součástí vstupného. O hudební doprovod se staral Mirek Dvořák, který zároveň vše pečlivě fotografoval.

Maškarní odpoledne všem uteklo jako voda, dětem se ani nechtělo domů. Ale nemusí být smutné, protože pro ně aktivní skupina „Mlázovičtí rodiče dětem“ připravuje další zajímavé akce. 


Fotogalerie: Mírek Dvořák

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!