Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Maškarní rej potěšil děti i dospělé

10. 03. 2010

V sobotu 6. března 2010 se sešli děti a jejich blízcí na velkém maškarním karnevale v Mlázovicích. Večer je vystřídali dospělí v mnoha povedených maškarních róbách.

Dětský maškarní karneval

V sobotu 6. března 2010 se konal v Mlázovicích na sále Radnice tradiční maškarní karneval pro děti. Pořadatelem byla Mateřská škola Mlázovice, městečko Mlázovice a rodiče místních dětí. Sešlo se 130 dospělých a 105 dětí v krásných maskách. Dospělí mohli svým dětem zakoupit losy do tomboly a jelikož každý zakoupený lístek vyhrával a ceny byly opravdu lákavé, byla tombola brzy vyprodána. Celé odpoledne hudebně doprovázel a moderoval Mirek Dvořák. Mateřská školka opět zajistila spoustu soutěží o sladké odměny a všechny děti mohly rovněž využít bezplatné občerstvení.
Závěrem bych chtěla poděkovat všem, kteří jsou v takto nelehké době ochotní přispět dětem finančním či hmotným darem a samozřejmě i těm, kteří přispěli svou prací a časem při přípravě a konání a v neposlední řadě městečku za možnost pořádat tuto kulturní akci v krásném prostředí.


Maškarní rej dospělých

V sobotu 6. března 2010 se ve 20 hodin konal v Mlázovicích na sále Radnice maškarní rej dospělých, který pořádala restaurace Radnice. Na tři desítky masek se určitě dobře bavilo při muzice Míry Dvořáka a na chvíli zapomnělo na starosti všedního dne. Za Šimůnkovi mohu říci, že se už teď těšíme na příště a určitě vymyslíme nové masky.


                                                                                                                                               Dáša ŠimůnkováFotogalerie: Míra Dvořák (maškarní dětí) a rodina Šimůnkova (maškarní rej dospělých)

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!