Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice Městys Mlázovice

Anketa

Měla by obec usilovat o rekonstrukci tenisového hřiště (staré již dosluhuje)?


100bar100 %

bar0 %

Celkový počet hlasů: 3

Používat anketu a komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Chcete se registrovat?


Loučení s prázdninami

02. 09. 2018

V pátek 31. července 2018 připravilo pro děti sdružení „Mlázováci dětem“, ve spolupráci s SDH Mlázovice, loučení s prázdninami.

Děti se mohly těšit na spoustu soutěží - skládání puzzle, slalomové závody na koloběžkách, ti menší na motorkách, chůze poslepu podél lana, házení balónem do obručí, rozpoznávání hasičské výbavy a hasičských zkratek, stříkání na terč pomocí džberovky nebo omalovánky s hasičskou tématikou.

Chybět nemohla samozřejmě ani prohlídka nového hasičského vozu Tatra a následné svezení s tímto vozem. Zájem o něj byl natolik veliký, že se okružní jízda musela opkovat. Jako hlavní odměna pro děti bylo připravené opékání buřtů a nebo párek v rohlíku. Bohužel nám počasí nepřálo a tak strašidelná stezka, která měla následovat po setmění, musela být zrušena. Doufáme, že se nám ještě v letošním roce podaří tuto akci dětem vynahradit.

Účast byla poměrně velká a tak doufáme, že i v letech dalších bude spolupráce s SDH Mlázovice zachována a děti se tak budou moci těšit na další zajímavosti. Děkujeme za ochotu s přípravami celému hasičskému sboru a rodině Fišerových.

Text: Lenka Nováková

Fotogalerie

Komentáře

Příspívat do komentářů mohou pouze registrovaní uživatelé. Pokud máte zájem psát komentáře, proveďte nejdříve svou registraci.
Vložení komentáře

Dosud nebyly ke článku vloženy žádné komentáře. Buďte první!